інтерв'ю
Інтерв'ю з ресторатором з 18-річним стажем, керуючою партнеркою та CEO в "Сім'я ресторанів Діми Борисова"
Follow us:
Все просто: якщо жінка не любить себе, не дбає про своє щастя та емоційний стан, у неї не буде ресурсу, щоб дарувати любов та турботу своїм близьким. Коли жінка не щаслива сама, вона не може бути джерелом щастя для інших. Це як намагатись наливати воду з порожньої судини. Неможливо.
Почуття провини немає нічого спільного з любов'ю. Кохання все довкола зігріває і наповнює світлом, почуття провини – знищує. За цією зведеною в культ «жертовністю» завжди стоїть щось ще – недоотримана в дитинстві турбота, залежність від чужої думки, відсутність впевненості в собі та прагнення заслужити любов, чого б це не вартувало. Цілий клубок особистих проблем та протиріч, який, за великим рахунком, потрібно розплутувати з психологом, а не вивалювати на свою родину у вигляді класичних закидів: «Я на вас все життя поклала, цінуйте за це мене».
Це все – не про баланс, не про гармонію, не про щастя. Я не бачу нічого поганого у здоровому егоїзмі. Це нормально для людини – хотіти щастя для себе. І, звичайно, при цьому усвідомлювати відповідальність, яку несеш перед своїми близькими. Любов до себе не заважає любити близьких. Навпаки, вона – як внутрішнє світло. Чим її більше, тим більше у щасливої, впевненої в собі жінки сил та тепла, щоб ділити його з іншими.
У моєму випадку – лише плюси. Мені пощастило будувати бізнес та життя з людиною, яка поділяє мої цінності та погляди на життя, наші стосунки засновані на довірі та взаємній повазі. Ми не протиставляємо «роботу» та «життя», наш бізнес – відображення наших цінностей та нашого стилю життя, ми все робимо в задоволення і з любові. Діма - візіонер з приголомшливим почуттям ринку, я - жінка-система, людина цифр і як генеральний директор компанії несу відповідальність за виконання всіх поставлених цілей. Разом – гармонія та синергія.
В історії мого життя – ні. Мені пощастило з дитинства бути впевненою у собі людиною. Я завжди несла відповідальність за своє життя і свій вибір, і, якщо хтось ставився до мене неналежним чином, якщо мені було некомфортно працювати, я чітко виставляла кордони і йшла. Бажаю всім жінкам цінувати себе, свої межі та ніколи «не терпіти».
Визначте місію. Поставте цілі, зокрема фінансові. Уважно поставтеся до всіх юридичних моментів, про них зазвичай згадують тоді, коли вже пізно. Всі деталі партнерських взаємин промовляйте на березі та фіксуйте письмово. Збираючи команду, звертайте увагу не лише на професійні навички людини, а й на її цінності. Керуйте процесами, а чи не людьми. Пам'ятайте, одне завдання – один відповідальний, інакше бізнес-процеси перетворяться на хаос.